Chcesz zareklamować się na moim blogu? Mam dla Ciebie kilka ważnych informacji.

O CZYM JEST TEN BLOG?

Architektura Sukcesu to blog o psychologii, związkach i miłości. Znajdziesz tu również inspirujące książki, filmy, spektakle teatralne i inne wydarzenia kulturowe, którymi warto się zainteresować. W przyszłości planuję pisać więcej na temat podróżowania do miejsc, w których można odpocząć od pędu codziennego życia. Planuję również pisać o sposobach na poprawienie sytuacji swoich finansów osobistych.

Te wszystkie tematy mają jeden cel. Chcę, aby czytelnik wybrał to, co w danym momencie jest mu przydatne i dzięki temu poprawił jakość swojego życia. Architektura Sukcesu pomoże mu zaprojektować lepsze i ciekawsze życie.

Na blogu nie znajdziesz bzdur ze świata rozwoju osobistego, które nie mają realnego wpływu na życie. Nie znajdziesz tu również mitów na temat psychologii, które nagminnie pojawiają się na wielu portalach. Znajdziesz tu artykuły oparte na solidnej wiedzy (często naukowej) i doświadczeniu.

SZYBKI KONTAKT

patryk@architekturasukcesu.pl

STATYSTYKI

MÓJ BLOG W 2018 ROKU

statystyki bloga

Na moim blogu pojawiło się od stycznia do końca sierpnia 2018 r. 107 959 UU.

  • styczeń 14 850 UU
  • luty 15 268 UU
  • marzec 10 627 UU
  • kwiecień 14 388 UU
  • maj 17 631 UU
  • czerwiec 19 122 UU
  • lipiec 18 018 UU
  • sierpień 21 747 UU

 


Kto czyta mojego bloga?

Mojego bloga czytają głównie kobiety. Dominująca grupa to osoby w wieku 25-34 lata.


Jak czytany jest mój blog?

Jak widać większość osób czyta mojego bloga na urządzeniach mobilnych. Dlatego tak mocno dbam o to, aby blog wyglądał świetnie na telefonach.

 


5 najczęściej czytanych artykułów:

Dlaczego wyjątkowe kobiety wiążą się z przeciętniakami? 

Odsłony (7 931). Śr. czas spędzony na stronie (05:44)

3 książki psychologiczne, które odmieniły moje życie.

Odsłony (5 523). Śr. czas spędzony na stronie (05:36)

Dlaczego mężczyźni zdradzają?

Odsłony (4 208). Śr. czas spędzony na stronie (06:31)

3 wyjątkowe książki psychologiczne, które każdy powinien znać.

Odsłony (2 793). Śr. czas spędzony na stronie (04:21)

Jak w nowym roku zadbać o „to coś” w związku?

Odsłony (2 575). Śr. czas spędzony na stronie (05:10)

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Facebook

Prowadzę fanpage Psychologia, związki i rozwój osobisty.

Polubienia: 7905 (na dzień 13.09.2018)

Podobnie jak na blogu, na Facebooku mój profil śledzą głównie kobiety w wieku 25-34 lata. Przykładowy zasięg postów blogowych publikowanych na fanpage:


RETARGETING 

Grupy odbiorców z pixela Facebooka:

Osoby na blogu ostatnie 90 dni (23 000 odbiorców).

Osoby na blogu ostatnie 180 dni (39 000 odbiorców).

Mam też bardzo skuteczne grupy podobnych odbiorców (Lookalike), które pozwalają mi obniżać koszty reklam.


Linkedin

Profil prywatny: Patryk Wójcik

4 316 kontaktów (na dzień 23.04.2018)

CO MOGĘ REKLAMOWAĆ?

Na moim blogu możesz zareklamować wszystkie produkty i usługi, które w jakiś sposób mogą poprawić jakość życia moich czytelników. Będą to głównie produkty i usługi, które mogą pomóc moim czytelnikom w dwóch sferach: psychicznej i fizycznej.

PRODUKTY WZMACNIAJĄCE PSYCHIKĘ

Będą to wszystkie produkty edukacyjne i związane z wiedzą (książki, ebooki, szkolenia, warsztaty, kursy, gry edukacyjne itd.). Będą to również produkty, które mogą w jakiś sposób zainspirować moich czytelników (wyjazdy rozwojowe, sprzęt elektroniczny ułatwiający życie itd.).

PRODUKTY WZMACNIAJĄCE CIAŁO

Będą to wszystkie produkty związane ze zdrowym stylem życia (odżywianie, suplementy diety, ćwiczenia fizyczne itd.). Będą to również produkty z branży beauty (kosmetyki pielęgnacyjne i makijażowe). Mogą to być również ubrania i dodatki.


Przypominam, że mojego bloga czytają głównie kobiety, dlatego to do tej grupy będę kierował większość reklam.

Nie reklamuję produktów i usług, które wzbudzają negatywne skojarzenia, albo negatywnie mogą odbić się na zdrowiu moich czytelników (zarówno fizycznym jak i psychicznym).

JAKIE FORMY REKLAMY SĄ MOŻLIWE?

ARTYKUŁY SPONSOROWANE

Wspólnie zastanowimy się jak przedstawić Twój produkt dla moich czytelników. Mogą to być artykuły poradnikowe. Możemy również Twój produkt zaprezentować jako rozwiązanie konkretnego problemu. Na pewno wymyślimy coś ciekawego.

RECENZJE PRODUKTÓW I USŁUG

Chętnie przetestuję Twój produkt lub usługę i opiszę swoje wrażenia na blogu. Mogę do tego nakręcić ciekawy film i zrobić kilka fajnych zdjęć. Jeżeli Twój produkt wpłynie pozytywnie na moje życie, to jestem pewien, że pomoże on również moim czytelnikom. Podejdziemy do tego kreatywnie.

REKLAMA WIDEO

Mogę przygotować dla Ciebie reklamę wideo. Wykorzystamy ją w Mediach Społecznościowych, albo dołączymy do artykułu na blogu. Wszystko zależy od celu jaki wspólnie ustalimy.

Mam odpowiedni sprzęt, aby nagrać fajne wideo. Pamiętaj, że każde wideo, które tworzę, będzie miało charakter edukacyjny. A konkretny pomysł dobierzemy odpowiednio do Twoich potrzeb.

SZKOLENIA I WYKŁADY

Chętnie poprowadzę szkolenia lub wykłady. Mogą one być w formie online lub stacjonarnych. Mam doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu zajęć grupowych (szkoleni z marketingu, coaching grupowy, warsztaty z budowania marki osobistej).

BANER REKLAMOWY NA BLOGU

Zobacz gdzie możesz zamieścić na moim blogu swój baner reklamowy. Możesz przygotować go samodzielnie, albo mogę coś wymyślić dla Ciebie. Sprawdź, gdzie na mojej stronie Twój baner będzie wyglądał najlepiej.

Jeżeli chcesz zobaczyć, gdzie możesz zamieścić swoje banery reklamowe, kliknij TU. 

Gwarantuję Ci również, że mój blog nie będzie zapełniony reklamami i z dużą świadomością wybieram firmy, które umieszczają na mojej stronie swoje banery.

WSPARCIE MOICH PROJEKTÓW, CZYLI PARTNERSTWO (długofalowa współpraca).

Mam kilka projektów, które chcę rozkręcić. Jeżeli podoba Ci się mój blog i akcję, których się podejmuję, napisz do mnie. Możliwe, że będziesz zainteresowany długofalową współpracą.

Możesz zostać partnerem jednego z moich projektów. Napisz do mnie i ustalimy wszystkie szczegóły.

CZY MOŻESZ MI WYSŁAĆ PACZKĘ PR?

Chętnie otrzymam przesyłki kreatywne (paczki PR) po wcześniejszym mailowym kontakcie. Nie lubię dostawać niespodzianek od osób, których nie znam.

Dlatego jeżeli chcesz mi coś wysłać, najpierw po prostu do mnie napisz: patryk@architekturasukcesu.pl

CO MNIE WYRÓŻNIA?

Jestem psychologiem, jednak na co dzień pracuję w marketingu. Jestem konsultantem i pomagam firmom poprawić ich komunikację z klientami. Pomagam w pisaniu strategii marketingowych, a także sam realizuję wiele z nich.

Prowadzę kampanie reklamowe w Mediach Społecznościowych (głównie Facebook Ads i Linkedin Ads). Przygotowuję i prowadzę również kampanie Google AdWords i Email Marketing. Dużą wagę przywiązuję również do SEO. Mam spore doświadczenie w różnych branżach (np. branża deweloperska – sprzedaż mieszkań; branża motoryzacyjna – leasing, wypożyczanie samochodów ekskluzywnych, sprowadzanie samochodów z zagranicy; fitness i zdrowe odżywianie; branża medyczna; hotelarstwo i gastronomia). 

CO POTRAFIĘ?

Prowadzę od ponad dwóch lat firmę i musiałem się wiele w tym czasie nauczyć. Oto kilka moich przydatnych umiejętności.

Przygotowanie kampanii reklamowych w Mediach Społecznościowych. Głównie działań na Facebooki i Linkedin, ale mogę prowadzić kampanię w każdym kanale.

Przygotowanie kampanii Google AdWords. Robię wszystko od wyszukania słów kluczowych, po stworzenie reklam. Testuję i optymalizuję kampanię, aby osiągnąć cel na jakim mi zależy.

Nieźle ogarniam statystykę. Prowadziłem zajęcia ze statystyki dla psychologów, a także pomagałem w obliczaniu wyników badań dla doktorantów psychologii. Sam prowadziłem również eksperymenty psychologiczne, których wyniki obliczałem na własną rękę.

Obróbka audio i wideo to dla mnie pestka. Przygotowywałem dla moich klientów kursy online. 

Email Marketing, pozyskiwanie leadów i budowanie landing page to działania, które często wdrażam zarówno we własnej firmie jak i dla moich klientów.

GDZIE MOŻEMY SIĘ SPOTKAĆ?

Na co dzień pracuję na terenie Trójmiasta. Dlatego jeżeli chcesz spotkać się w Gdańsku, Sopocie, czy Gdyni, nie będzie z tym problemu. Nie lubię jednak spotkań, które nie mają konkretnego celu. Szanujmy wspólnie swój czas.

Jednak jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę i chciałbyś omówić szczegóły, skontaktuj się ze mną. Umówimy się w jakimś fajnym miejscu i porozmawiamy.

KONTAKT?

Napisz do mnie maila na adres: patryk@architekturasukcesu.pl

Odpowiadam naprawdę szybko.


Możesz również znaleźć napisać do mnie:

Facebook: www.facebook.com/patrykwojcik.psycholog

Linkedin: www.linkedin.com/in/patrykwojcik/


Wystawiam faktury VAT.