Potrzebujesz zmiany?

Coś doskwiera Ci w życiu. Potrzebujesz zmiany, ale nie wiesz jak wykonać ten pierwszy krok. Wiesz, że dłużej już nie wytrzymasz. Musisz w końcu coś z tym zrobić.

Jesteś na życiowym zakręcie?

Chcesz odzyskać równowagę we własnym życiu? Czas uporządkować swoje sprawy i ruszyć naprzód.

Chcesz odzyskać radość z życia?

Chcesz poczuć, że naprawdę żyjesz? Masz już dość oglądania się za siebie? Przejmij kontrolę nad własnym życiem i naucz się nim cieszyć.

Jak mogę ruszyć z miejsca?

Chcesz rozpocząć pracę nad sobą w komfortowych warunkach? Mam dla Ciebie rozwiązanie. Prowadzę indywidualne konsultacje mailowe.

Wiem, że wiele osób nie potrafi mówić o swoich problemach. Zauważyłem również, że dużo łatwiej jest nam o tym pisać. Dlatego od ponad roku prowadzę konsultacje mailowe. Jest to dla wielu osób jedyna szansa, aby mogły one uporządkować swoje życie.

Jak skorzystać z indywidualnych konsultacji mailowych?

Każde indywidualne konsultacje mailowe zaczynają się od dwutygodniowego okresu próbnego. W tym czasie będę starał się zrozumieć Twoją sytuację, aby określić w jaki sposób możemy dalej pracować. Po takim dwutygodniowym okresie próbnym, będziesz mogła podjąć decyzję o tym, czy chcesz kontynuować konsultacje mailowe.

Okres próbny zawsze jest w atrakcyjnej cenie, abyś mogła przetestować w praktyce, czy ta forma pracy nad sobą jest dla Ciebie odpowiednia.

Po okresie próbnym wspólnie ustalimy jak często powinny się odbywać konsultacje, aby przyniosły Ci odpowiednie efekty. Będziesz wiedziała jak dużo czasu potrzebujesz, aby odpowiedzieć na moje wiadomości.

Konsultacje mailowe rozpoczynają się zazwyczaj od pytań, które pomagają mi zrozumieć Twoją sytuacje. Są to pytania otwarte, na które przygotowujesz w dogodnym dla siebie momencie odpowiedź. Kiedy lepiej poznam Twoją sytuację, wysyłam Ci dodatkowe ćwiczenia i materiały (artykuły, filmy, książki), aby konsultacje przynosiły efekty jakich oczekujesz.

Konsultacje w formie mailowej polecam osobom, które lubią mieć czas na dogłębne przemyślenie spraw, nad którymi w danym momencie pracujemy. Jeżeli chodzi o częstotliwość maili, wszystko zależy od Twoich potrzeb i tematów, nad którymi będziemy pracowali. Każdy z Nas jest inny i dlatego warto przekonać się w praktyce, jak w Twoim przypadku sprawdzą się indywidualne konsultacje mailowe.

Jak mogę zapisać się na pierwszą indywidualną konsultację mailową?

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie. Możesz być pewna, że każdego maila piszę osobiście, dlatego mam ograniczoną ilość miejsc w grafiku. Jeżeli jesteś zainteresowana indywidualnymi konsultacjami mailowymi, napisz do mnie maila. Wyślę Ci wszystkie potrzebne wskazówki, które umożliwią nam wspólną pracę.

Napisz maila na adres: patryk@architekturasukcesu.pl

Jak to wygląda w praktyce?

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat konsultacji mailowych, polecam Ci moje dwa artykuły:

Dlaczego warto korzystać z mailowych konsultacji psychologicznych?

Jak naprawdę wyglądają mailowe konsultacje? – przykład

Po przeczytaniu tych artykułów powinnaś wiedzieć, czy ta forma pracy nad sobą Ci odpowiada. Jeżeli chciałabyś się zapisać na dwutygodniowy okres próbny, to napisz maila na adres: patryk@architekturasukcesu.pl