MAILOWE KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE

W jakich sytuacjach warto skorzystać z mailowych konsultacji psychologicznych?

Potrzebujesz zmiany?

Chcesz dokonać zmiany w życiu, ale nie wiesz od czego zacząć. Coś zaczęło Ci doskwierać i przeszkadzać. Potrzebujesz odmiany, ale nie wiesz jak wykonać ten pierwszy krok. Wiesz, że dłużej już nie wytrzymasz. Musisz w końcu zacząć działać.

Jesteś na życiowym zakręcie?

Chcesz odzyskać życiową równowagę. Przyszedł czas, aby uporządkować swoje sprawy i ruszyć naprzód. Zaprojektuj swoje życie na nowo. Zbuduj nowe nawyki, pewność siebie i zacznij spełniać swoje marzenia.

Chcesz odzyskać radość z życia?

Masz kiepski nastrój, nic Ci się nie udaje, nie masz pomysłu jak to zmienić. Chcesz poczuć, że naprawdę żyjesz? Masz już dość oglądania się za siebie? Przejmij kontrolę nad własnym życiem i naucz się nim cieszyć.

W Twoim związku pojawiły się problemy?

Coś popsuło się w Waszym związku. Jednak Ty nadal wierzysz, że można to naprawić. Chcesz walczyć o tę relację. Potrzebujesz jedynie wsparcia. Chcesz wiedzieć od czego zacząć walkę o miłość. Chcesz mieć pewność, że robisz to dobrze.

OKRES PRÓBNY

Rozpocznij pracę nad sobą w komfortowych warunkach. Mailowe konsultacje psychologiczne zaczynają się od okresu próbnego, który pomoże Ci odpowiedzieć na pytanie, czy taka forma rozwoju jest dla Ciebie odpowiednia.

Okres próbny jest bardzo atrakcyjny cenowo. Możesz wybrać pakiet standardowy lub intensywny. To dla Ciebie okazja, aby w praktyce sprawdzić możliwość pracy z psychologiem.

Po okresie próbny zdecydujesz, czy chcesz kontynuować mailowe konsultacje psychologiczne.

99 zł.

(pakiet standardowy)

 • 5 wiadomości mailowych
 • 1 wiadomość tygodniowo
 • praca nad dowolnym tematem
 • materiały dodatkowe
 • indywidualna praca z psychologiem
 • pełna dyskrecja

149 zł.

(pakiet intensywny)

 • 10 wiadomości mailowych
 • 2 wiadomości tygodniowo
 • praca nad dowolnym tematem
 • materiały dodatkowe
 • indywidualna praca z psychologiem
 • pełna dyskrecja

OFERTA LIMITOWANA

Nie jesteś pewna, że mailowe konsultacje są dla Ciebie?

Mam dla Ciebie propozycję. Skorzystaj z zupełnie darmowych konsultacji mailowych (2 wiadomości na próbę).

Wystarczy, że wpiszesz swoje imię i adres mailowy do formularza znajdującego się poniżej. Pamiętaj, aby potwierdzić swój email (instrukcję dostaniesz na maila).

Pierwsza wiadomość konsultacyjna zostanie do Ciebie wysłana w przeciągu 24 godzin. Nie musisz spieszyć się z odpowiedzią. Daj sobie tyle czasu ile potrzebujesz. Kolejną wiadomość wyślę do Ciebie dopiero po Twojej odpowiedzi.

Skorzystaj z oferty limitowanej i sprawdź zupełnie za darmo, czy mailowe konsultacje psychologiczne są dla Ciebie.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak wszystkie formy pracy rozwojowej, mailowe konsultacje psychologiczne nie są dobre dla każdego. Jedynym sposobem, aby sprawdzić czy są odpowiednie dla Ciebie, jest skorzystanie z darmowych konsultacji, albo z okresu próbnego.

Cena konsultacji po okresie próbnym jest ustalana indywidualnie i zależy od ilości maili. Standardowo przy 1 mailu tygodniowy (4 maile w miesiącu) koszt konsultacji to ok. 200 zł.

Twoje dane nie będą nikomu udostępniane. Zapewniam Ci pełną dyskrecję. Nikt bez Twojej zgody nie dowie się o korzystaniu z konsultacji psychologicznych.