Strona główna » Moje kursy online

MOJE KURSY ONLINE

 

Zacznij od darmowego kursu: Podstawy Rozwoju Osobistego.

Zapisało się na niego już prawie 300 osób. Kurs składa się z 4 tematów, do których dołączyłem ćwiczenia praktyczne. Jeżeli jesteś dopiero na początku swojej drogi i szukasz swojego sposobu na rozwój, zacznij od tego kursu. 

Dostajesz tu za darmo wiedzę, za którą musiałbyś w normalnych warunkach sporo zapłacić. Wystarczy, że sprawdzisz ceny konsultacji indywidualnych i przekonasz się, jak dużo możesz zaoszczędzić, zapisując się na ten kurs.


Rewolucja Czy Ewolucja – Dwie Ścieżki Rozwoju.

Ten kurs jest dla osób, które chcą dokonać zmiany w swoim życiu, ale nie do końca wiedzą od czego zacząć. Pokazuje w nim dwa zupełnie różne podejścia do rozwoju osobistego. Musisz wybrać, czy wolisz iść ścieżką rewolucyjną, czy ewolucyjną.

W tym kursie poruszam 6 głównych tematów:

  1. Dwie ścieżki rozwoju osobistego.
  2. 3 kluczowe pytania, na które musisz sobie odpowiedzieć.
  3. Poczucie komfortu i dyskomfortu w Twoim życiu.
  4. Czy Twoje najbliższe otoczenie Cię wspiera?
  5. Skąd czerpać inspirację?
  6. Podstawy krytycznego myślenia.

Tematy nie zostały wybrane przypadkowo. Moim zdaniem, są to podstawowe zagadnienia, które pozwalają nam dokonać trwałych zmian. 

Pierwszą lekcję kursu, możesz obejrzeć całkowicie za darmo. Wystarczy kliknąć TU. 

A dla czytelników mojego bloga mam specjalny prezent. Jeżeli przy zakupie kursu wpiszesz hasło „architekturasukcesu” otrzymasz 20% rabatu. Tylko nie chwal się tym głośno, jest to promocja wyłącznie dla moich czytelników 🙂