Strona główna » O mnie

Cześć,

nazywam się Patryk Wójcik i jestem psychologiem.

Wierzę, że każdy z nas może się zmienić. Jednak początkiem każdej zmiany jest edukacja. Jeżeli chcesz zmienić coś w swoim życiu, musisz nauczyć się w inny sposób patrzeć na świat.

To właśnie dla Ciebie piszę tego bloga. Chcę pokazać Ci, że świat nie jest tylko czarno-biały. Nie wszystko jest takie proste i oczywiste, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Chcę pokazać Ci szerszą perspektywę. Jednak to Ty powinieneś wybrać to, co się sprawdzi w Twoim życiu.

Pamiętaj, że nie ma jednej prawdy. Zachęcam Cię do samodzielności w odkrywaniu własnej drogi. Moje wpisy traktuj jak motywację do tego, aby poszerzać własną perspektywę. Nie musisz zgadzać się ze wszystkim. Szukaj najlepszych rozwiązań dla Ciebie. Szukaj swojej własnej prawdy.

Nie wierzę w uniwersalne rozwiązania, które działają zawsze i dla każdego. Jestem psychologiem, który na każdego człowieka patrzy jak na wyjątkową i niepowtarzalną jednostkę. Każdy z nas ma swoje plany, marzenia i potrzeby. Każdy z nas jest inny, dlatego świat jest taki ciekawy.

Chcę pomóc Ci w Twojej indywidualnej transformacji, ale w sposób łagodny, krok po kroku, etap po etapie. Pamiętaj, że masz prawo być sobą. Masz prawo do tego by wątpić i szukać odpowiedzi. Masz też prawo, aby kształtować własne życie w zgodzie z własnymi marzeniami.

Jeżeli nie weźmiesz odpowiedzialności za własne życie, ktoś inny zrobi to za Ciebie. Ktoś inny będzie dyktował Ci zasady i mówił jak masz żyć. Naprawdę tego chcesz?

Na moim blogu znajdziesz mnóstwo darmowej wiedzy. Chce zainspirować Cię do działania. Pokażę Ci kilka technik i metod, dzięki którym rozpoczniesz pracę nad sobą. Jednak efekty pojawią się tylko wtedy, kiedy zaczniesz działać i regularnie dbać o poprawę swojego życia.

Tematem przewodnim tego bloga jest psychologia. Dodatkowo piszę również o coachingu i rozwoju osobistym. Znajdziesz tu również tematy związane z codziennością. Wszystko po to, abyś mógł sam zdecydować, w jaki sposób chcesz patrzeć na świat.

Pamiętaj, że zawsze możesz do mnie napisać i podzielić się swoimi przemyśleniami.

patryk@architekturasukcesu.pl

Linkedin

Facebook


Przeczytaj 3 najpopularniejsze wpisy:

5 sprawdzonych sposobów, na szczęście w związku.

Dlaczego warto czytać stare książki? – 3 konkretne powody.

Jak założyć, najlepszy blog o psychologii? – historia inspirowana życiem.

 


W czym mogę Ci pomóc?

  • Prowadzę rozmowy indywidualne, podczas których pomogę Ci odnaleźć Twoją własną drogę do zmiany.
  • Przygotowuję szkolenia na zamówienie, podczas których uczę konkretnych umiejętności psychologicznych (komunikacja, sposoby na radzenie sobie ze stresem, lęk przed wystąpieniami).
  • Tworzę kursy online, dzięki którym możesz uczyć się w wybranym przez Ciebie momencie, bez względu na to, gdzie się aktualnie znajdujesz.
  • Pomogę Ci w odkryciu Twojego własnego potencjału, abyś mógł napisać wyjątkową ofertę swojego produktu, podzielić się wiedzą we wpisie blogowym, a nawet napisać własną książkę.