Strona główna » Psycholog online – porady i sesje indywidualne.

sesja indywidualna

Cześć,

nazywam się Patryk Wójcik i jestem psychologiem.

Wiem, że w życiu przychodzą takie momenty, w których musisz po prostu coś zrobić. Chciałabyś z kimś porozmawiać. Wyrzucić to z siebie. Chciałabyś, aby ktoś pomógł Ci pozbierać myśli. Chciałabyś je uporządkować i zrozumieć.

Jednak w dzisiejszym świecie, na wszystko brakuje nam czasu. Chciałabyś porozmawiać ze specjalistą, ale nie masz możliwości się do niego wybrać. Chciałabyś coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiesz jak się za to zabrać.

Na szczęście mam dla Ciebie rozwiązanie.  

Sesje indywidualne online. Jestem psychologiem, więc możesz być pewna, że będą to spotkania na najwyższym poziomie. Porozmawiamy i wspólnie określimy, jaka metoda pracy, będzie dla Ciebie najlepsza. Ze swoimi klientami, pracuję na wiele różnych sposobów. Wszystko zależy od Twoich indywidualnych potrzeb.

W jaki sposób wyglądają indywidualne sesje online?

Każda sesja, trwa 45 minut. Na pierwszych sesjach, szukamy najlepszej dla Ciebie metody pracy nad sobą. Sesje odbywają się na Skype lub w razie konieczności, odbywają się przez telefon. Wspólnie ustalamy dogodny termin, abyś mogła się przygotować do każdej sesji.

A co jeśli nie potrafię mówić o swoich problemach?

Już jakiś czas temu spotkałem się z tym problemem. Wymyśliłem jednak skuteczne rozwiązanie. Jeżeli chcesz, możesz odbyć swoją sesję, pisząc ze mną na specjalnie przygotowanym czacie. To świetny sposób na to, aby zacząć pracować nad sobą. Jest to wyjątkowa forma dzięki której, możesz nauczyć się rozmawiać o własnych problemach.

A czy mogę uzyskać porady przez email?

Spotykając się coraz częściej z tym pytaniem, postanowiłem udzielać również porad przez email. Są to najczęściej wiadomości, w których dostajesz jakieś konkretne zadanie do wykonania. Następnie w kolejnej wiadomości, dzielisz się ze mną swoimi przemyśleniami po jego wykonaniu. To skuteczna forma pracy, która jest szczególnie polecana dla osób, które chcą lepiej poznać siebie samych.

Jak mogę zapisać się na pierwszą indywidualną sesję online?

Każdą sesję prowadzę osobiście, dlatego mam ograniczoną ilość miejsc w grafiku. Jeżeli jesteś zainteresowana taką sesją, napisz do mnie maila na adres: patryk@architekturasukcesu.pl  (lub kliknij TU)

W swoim mailu napisz mi pokrótce nad czym chciałabyś pracować i jaką wybierasz formę pracy (rozmowa Skype, czat pisemny, czy email). Odezwę się do Ciebie na pewno.

Możesz również zostawić mi wiadomość w formularzu poniżej.

Jeżeli chcesz rozpocząć pracę nad sobą, nie czekaj już dłużej. Wykonaj ten pierwszy krok i napisz do mnie już teraz.