W końcu przyszedł moment, abym opowiedział Ci o moim nowym pomyśle. Czuję, że może Cię on zainteresować, bo będę go rozwijał z myślą o osobach, które szukają inspiracji do lepszego i ciekawszego życia. Jeżeli masz odwagę, to zapraszam do czytania.

Dlaczego szukamy inspiracji?

Od zawsze zastanawiam się nad tym, dlaczego tylko niektórzy ludzie szukają w życiu inspiracji. Są to osoby, które są ciekawe świata i lubią poszerzać swoje horyzonty. Wszystkie osoby, które szukają inspiracji są odważne, bo nigdy nie mogą być pewne, dokąd zaprowadzi ich ta ciekawość świata.

Ja również należę do takich osób. Czym więcej staram się dowiedzieć o świecie, tym bardziej zdaje sobie sprawę z tego, że ciekawe życie składa się z wielu barw. Warto poznawać wszystkie odcienie życia, nie tylko te jasne i piękne.

Niestety, coraz więcej osób, które spotykamy każdego dnia to ignoranci. Widzą świat wyłącznie w jednej barwie i wydaje im się, że wiedzą już o życiu wszystko. Są to zazwyczaj osoby, które chętnie dzielą się swoimi radami i mądrościami, które dotyczą wszystkich, ale sami się do nich nie stosują.

Jestem pewien, że osoby, które czytają mojego bloga nie są ignorantami. Są to raczej osoby pełne ciekawości i fascynacji. Są to osoby, które szukają odpowiedzi na najważniejsze pytania. Są odważne mimo tego, że czasem popełniają błędy. Tak właśnie wyobrażam sobie moich czytelników. To wyjątkowo przyjemne wyobrażenie, bo bardzo cenię ludzi pełnych pasji.

Dlatego z tą myślą przygotowałem dla Was nowy projekt. Nazwałem go „Psycholog w Podróży” i jest to konto na Instagramie: www.instagram.com/psychologwpodrozy

Jestem pewien, że poszukiwanie inspiracji jest dla ludzi niezbędne do życia. Jest jak powietrze, nad którym się nie zastanawiamy do momentu, kiedy nam nie zaczyna go brakować. Ludzie od wieków znajdywali INSPIRACJĘ właśnie w drodze, czyli w podróży. Tak narodził się ten pomysł.

Czego możesz się spodziewać po „Psychologu w Podróży”?

Na moim Instagramie będę pokazywał wszystko, co może być dla Ciebie iskrą inspiracji. Mają to być zdjęcia i przemyślenia, które skłonią Cię do refleksji nad najważniejszymi tematami. Chodzi mi o to, abyś zmieniła na chwilę swoją perspektywę, bo dzięki temu będziesz mogła dostrzec swoje życie w innym świetle.

Ten projekt nie powstaje w przypadkowym momencie. Piszę Ci o nim dokładnie dzień przed podróżą do Włoch, na którą wybieram się wspólnie z Żoną. Będzie to nasza pierwsza podróż w te strony. Ja jeszcze nigdy nie leciałem samolotem, więc to dla mnie duże przeżycie.

Zdjęcia z tej podróży będą pierwszą dawką inspiracji, którą zamierzam się z Tobą podzielić. Możesz być pewna, że na moim Instagramie znajdziesz wyjątkowe i magiczne miejsca, w których można po prostu odpocząć.

Czego się spodziewam po tym projekcie? Tego jeszcze nie wiem. Mam jednak nadzieję, że będzie to dla mnie kolejny sposób na to, aby zainspirować Cię do działania i zmiany swojego życia w taki sposób, o jakim myślałaś już od dawna.

Może właśnie dzięki zdjęciom z takich wyjątkowych miejsce poczujesz, że chciałabyś coś w swoim życiu zmienić? Tego nie wiem. Sama się możesz o tym przekonać. Wystarczy, że zaczniesz śledzić mojego Instagrama: www.instagram.com/psychologwpodrozy

Co dalej?

Wiem, że na ten moment mój Instagram będzie małym i kameralnym miejscem. Dokładnie tak to planowałem. Nie chciałem o tym wspominać wcześniej, ponieważ jest to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie.

Bloga prowadzę już od ponad dwóch lat i nadal się tego uczę. Instagram to zupełnie coś innego i nie wiem jak mi to będzie wychodziło. To spore wyzwanie, które podejmuję z dużą radością.

Wierzę, że w takim kameralnym gronie, będę mógł pokazywać Wam to, na czym naprawdę mi zależy. W końcu nie jest to tylko projekt dla mnie. Jest on raczej dla Ciebie i innych osób, które szukają inspiracji do ciekawego życia.

Jeżeli chcesz mi pomóc rozwinąć projekt „Psychologu w Podróży” to po prostu wejdź na mojego Instagrama: www.instagram.com/psychologwpodrozy

Wspólnie zobaczymy jak to się wszystko potoczy. Będę wdzięczny za Twoje podpowiedzi i komentarze. Napisz mi czego spodziewasz się po tym projekcie. Chciałbym, abyś z radością odwiedzała mój profil i abyś znalazła tam coś, co pozytywnie wpłynie na Twoje życie.

Pozdrawiam,

Patryk Wójcik – psycholog (w podróży?).


Serdecznie zapraszam Cię na mojego Instagrama: Psycholog w Podróży.

Możesz też dołączyć do Naszego grona na Facebooku: Psychologia, związki i rozwój osobisty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here