Pamiętasz jeszcze początki Waszego związku? Jak byliście wtedy szczęśliwi? Walczyliście o każdą chwilę, aby tylko być razem. Jednak coś się ostatnio między Wami zmieniło. Nie jesteś pewien kiedy to się stało. Jednak jeżeli przegapisz wszystkie sygnały ostrzegawcze, Twój związek się rozpadnie.

Dlaczego spędzacie wspólnie coraz mniej czasu?

Ten problem pojawia się w wielu związkach. Na początku spędzacie ze sobą dużo czasu, jednak w pewnym momencie trzeba wrócić do codzienności. Każde z Was zaczyna chodzić własnymi drogami, jednak problem zaczyna się dopiero wtedy, kiedy Wasze drogi przestają się przecinać.

Przecież każde z Was ma swoich znajomych, swoje zainteresowania i pasje. Jednak, czy macie również wspólne zainteresowania, na które przeznaczacie równie dużo czasu? Czy macie wspólną przestrzeń, która jest ważna tak samo dla Ciebie jak i dla Niej? Jeżeli nie będziecie zabiegać o ten wspólny czas, zaczniecie się od siebie oddalać.

Mówi się, że jesteśmy wypadkową pięciu osób, z którymi spędzamy najwięcej czasu. Jeżeli więc nie spędzacie tego czasu wspólnie, zaczynacie coraz gorzej się dogadywać. Tak zaczynają się problemy wielu par i jest im bardzo trudno to naprawić.

Seks schodzi na drugi plan.

Na początku związku w Waszych ciałach buzują hormony. Moglibyście nie wychodzić z łóżka. Zawsze znajdziecie sposób na to, aby zaliczyć szybki numerek. Oboje się w tym odnajdujecie. Cieszycie się tym, jednak w pewnym momencie takie akcje zdążają się Wam tylko sporadycznie.

W codziennym życiu często nie mamy ochoty na seks, bo nie dbamy o własną psychikę. Zabieramy swoje problemy z pracy do domu, albo bierzemy na siebie problemy innych. Wasz związek aż kipi od problemów, które tak naprawdę nie są Wasze. To zaprząta Waszą głowę i psuje całą atmosferę.

Czasami to kobieta traci zainteresowanie seksem. Kiedy jest już w związku, zaczyna się skupiać na innych sferach Waszego wspólnego życia. Jednak seks jest niezbędnym elementem każdego związku. Bez seksu Wasza namiętność słabnie, jednak bez namiętności, nie ma również szans na udany seks.

Dlatego zastanów się przez chwilę, czy potrafisz zadbać o namiętność w Waszym związku? Czy wiesz co ją kręci? Co sprawia, że nie może Ci się oprzeć? Czy wiesz jak zacząć grę wstępną, aby Twoja partnerka się do tego przyłączyła? A może jesteś bierny i nie masz na to pomysłu?

Wiele kobiet ma pretensje do swoich facetów, że starają się oni wyłącznie na początku związku. Później uważają, że sekst się im należy. To pierwszy krok do tego, aby rozwalić swój związek. Kiedy tylko taka myśl przejdzie Ci przez głowę możesz być pewien, że masz problem.

Jeżeli facet umie zadbać o atmosferę, a także zna pragnienia i potrzeby swojej partnerki, to seks nigdy nie jest problemem w jego związku. Jednak większość mężczyzn zbyt płytko podchodzi do tego tematu. Dlatego wiele związków zaczyna psuć się właśnie w sypialni. Istnieje wiele sposobów na to, aby do tego nie dopuścić.


Czujesz, że w Twoim związku pojawiły się problemy? Czujesz, że ją tracisz? Zapisz się już teraz na kurs online „Po czym poznasz, że Twój związek się rozpada?” i odzyskaj swoją kobietę.


Nie rozumiesz, że związek się zmienia?

W życiu nie ma nic stałego. Tym bardziej musisz sobie uświadomi, że każdy związek się zmienia. Jesteś mężczyzną, więc to w którym kierunku zmieni się Twój związek, bardzo mocno zależy od Ciebie. Najpierw jednak musisz być świadomy tych zmian.

Każdy facet, który uważa, że związek i miłość jest mu dana raz na zawsze, przegrał już na starcie. W większości tego typu przypadków, związki takie prędzej, czy później się rozpadają. Po prostu facet, który nie potrafi się zmieniać i dostosowywać swojego zachowania do nowych warunków nie jest atrakcyjny, bo z ewolucyjnego punktu widzenia by nie przetrwał.

Nie bądź więc wymierającym gatunkiem. Bądź facetem, który nie tylko potrafi się dostosowywać do zmieniającego się świata, ale też potrafi ten świat zmieniać według własnych potrzeb. Taki mężczyzna zawsze będzie atrakcyjny dla swojej partnerki. Będzie on również miał wysokie poczucie własnej wartości.

Nie ma nic gorszego niż facet, który jest bierny. Liczy on na to, że w jego życiu wszystko będzie „po staremu”. A kiedy pojawiają się trudności, podkula swój ogon i ucieka. Czasami ma pretensje do całego świata, że ktoś mu zniszczył życie. A tak naprawdę mężczyzną można stać się dopiero wtedy, kiedy w pełni bierze się odpowiedzialność za swoje życie.

Jeżeli masz skłonności do tego, aby w życiu liczyć na stałość, musisz się poważnie nad tym zastanowić. Twój związek może na tym ucierpieć. Możliwe, że nie zdajesz sobie nawet sprawy z tego, że Twoja partnerka jest mentalnie poza Waszym związkiem. Chcesz ją zatrzymać? Najpierw zacznij od siebie!

Nie chcesz, aby Twój związek się rozpadł?

Więc jesteś świadomy, że w Twoim związku pojawiły się problemy. Czujesz, że długo tak nie wytrzymacie. Jednak nie chcesz biernie się temu przyglądać. Nie chcesz czekać na moment, w którym będzie już za późno. Chcesz coś z tym zrobić, prawda?

Wiele związków można uratować, jeżeli zareaguje się w odpowiednim momencie. Trzeba wiedzieć na jakie sygnały ostrzegawcze zwracać szczególną uwagę. Trzeba też wiedzieć co zrobić w pierwszej kolejności, kiedy związek się rozpada.

Dlatego dla mężczyzn, którzy poważnie myślą o ratowaniu swojego związku, przygotowałem kurs online „Po czym poznasz, że Twój związek się rozpada?”. Ten kurs pozwoli Ci lepiej zrozumieć sytuację, w której się znalazłeś i podpowie Ci, co możesz z tym zrobić.

Kurs ten jest bardzo konkretny. Wiem, że jesteś w sytuacji, w której potrzebujesz szybkiej rady, abyś mógł od razu zacząć wprowadzać zmiany do Waszego życia. Nie będę Ci truł nad głową o pierdołach. Pokażę Ci w tych 5 lekcjach co masz zrobić, aby nie tylko uratować swój związek, ale sprawić, że ten związek będzie naprawdę szczęśliwy.

Wiesz, że jestem psychologiem i dokładnie wiem z jakimi problemami zmagają się najczęściej pary. Możesz być pewien, że w tym kursie znajdziesz rozwiązanie swoich problemów. Pamiętaj, że nie ma dla kobiety nic bardziej atrakcyjnego, niż widok jej ukochanego faceta, który w końcu przejął kontrolę nad własnym i ich wspólnym życiem.

Dlatego przestać zwlekać, póki jeszcze masz czas. Zapisz się na kurs „Po czym poznasz, że Twój związek się rozpada?” i odzyskaj kontrolę nad własnym życiem. Kurs dla pierwszych klientów udostępniam w śmiesznej cenie, za którą mógłbyś kupić sobie dobrą kawę. A mam nadzieję, że Twój związek jest dla Ciebie wart dużo więcej niż kawa?

Pozdrawiam,

Patryk Wójcik – psycholog.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here