Strona główna » Współpraca

WSPÓŁPRACA

 

Cześć, nazywam się Patryk Wójcik i jestem psychologiem.

Prowadzę tego bloga z myślą o osobach zainteresowanych psychologią, coachingiem i rozwojem osobistym, już od 1 grudnia 2015 roku.

W tym roku na moim blogu pojawiło się około 12 000 osób. Tematyką psychologii, coachingu i rozwoju osobistego interesują się głównie kobiety, dlatego też 70% osób odwiedzających mojego bloga stanowią właśnie kobiety. Moje czytelniczki, to osoby w wieku 18-24 (33%), 25-34 (32%) i 35-44 (20%).

Na swoim blogu dzielę się sposobami i pomysłami na poprawę jakości życia moich czytelników. W swojej pracy wykorzystuje warsztat i doświadczenie ze świata psychologii. Zależy mi na budowaniu trwałych relacji z moimi czytelnikami.

Jeżeli masz pomysł na współpracę, to napisz do mnie. Jeżeli Twój produkt lub usługa mogą pomóc w rozwoju dla moich czytelników, mogę Ci również pomóc w stworzeniu planu naszej współpracy.

Jeżeli uznam, że Twój produkt jest warty uwagi, pomogę Ci znaleźć właściwych klientów.

Chętnie pomogę Ci wykorzystać okazję nawiązania relacji z moimi czytelnikami. Znam ich dobrze, dlatego pomogę Ci uniknąć kilku podstawowych błędów w komunikacji. Wspólnie zastanowimy się jak Twój produkt, może pomóc innym.


Czekam na Twoją wiadomość.

KONTAKT

patryk@architekturasukcesu.pl

Linkedin

Facebook

Twitter


Możesz też napisać mi wiadomość bezpośrednio ze strony: