PATRYK WÓJCIK – PSYCHOLOG i KONSULTANT BIZNESOWY

Cześć,
Nazywam się Patryk Wójcik i jestem psychologiem.

Pomagam osobom, które mają wystarczająco dużo odwagi, aby dokonać zmiany w swoim życiu.

Nie wierzę w magiczne pigułki, które od razu po zażyciu przynoszą nam ulgę i radość. Wierzę w cierpliwość i pracę nad sobą metodą małych kroków.

Pomagam w budowaniu trwałych i szczęśliwych relacji (związków). Prywatnie jestem bardzo szczęśliwym mężem, dlatego o dobrych relacjach nie mówię tylko z poziomu psychologa, ale również praktyka. Na ten temat napisałem pierwszą książkę „To się nie uda. 10 błędów, które zniszczą każdy związek”, którą wydało w 2019 r. Wydawnictwo Sensus.

Pracuję również w biznesie. Pomagam pracodawcom i pracownikom w skutecznej transformacji, której wymaga obecna sytuacja. Od 2020 roku świat biznesu nie jest już taki sam. Coraz więcej firm musi dokonać zmiany w swoim dotychczasowym sposobie działania. Dla wielu z nich jedyną szansą na rozwój jest wprowadzenie pracy zdalnej lub pracy w modelu mieszanym. Na ten temat napisałem swoją drugą książkę „Jak pracować zdalnie i nie zwariować”. Napisałem ją wspólnie z dwoma wyjątkowymi psychologami i wydałem razem z Wydawnictwem Onepress.

Wszystko, czym się zajmuję, ma związek z budowaniem trwałych relacji. Tak naprawdę relacje są fundamentem, na którym opieramy pozostałe obszary swojego życia. Bez umiejętności budowania relacji, nie mamy szans na szczęśliwy związek, rozwój firmy, czy kariery zawodowej.

Umiejętność budowania relacji to klucz do sukcesu. Dlatego, jeżeli chcesz być dumny ze swojego życia, zainwestuj w siebie i naucz się budować relacje. Jestem pewny, że odczujesz różnicę!

Jakiej pomocy możesz się spodziewać?

Prywatnie: Pomogę Ci w nauczeniu się trudnej sztuki budowania trwałych relacji. Dzięki temu dowiesz się więcej o sobie i ludziach, którzy Cię otaczają. Zaczniesz lepiej rozumieć innych, bo zrozumiesz lepiej siebie.
Biznesowo: Pomogę Ci i Twoim pracownikom zmienić dotychczasowy sposób działania, aby Twój biznes mógł się rozwijać w nowych warunkach biznesowych. Pomogę Wam wypracować odpowiednie zasady działania w modelu zdalnym lub modelu mieszanym.

Co mogę Ci zaproponować?

➡ Kup książkę „To się nie uda. 10 błędów, które zniszczą każdy związek”, aby nie popełniać błędów, które mogą zniszczyć nawet świetnie zapowiadającą się relację (jest to również idealna książka na prezent).

➡ Kup dla siebie i swoich pracowników książkę „Jak pracować zdalnie i nie zwariować”, aby łatwiej odnaleźć się w nowych realiach biznesowych i wyprzedzić konkurencję, która stale będzie się zmagała z tymi samymi problemami.

➡ Zamów dla swoich pracowników moją mowę motywacyjną w formie webinaru – mam kilka ciekawych historii, którymi chętnie się podzielę. Obecnie działam wyłącznie w formie zdalnej i do odwołania nie jeżdżę do klientów (możliwe, że już nigdy nie będę jeździł do klientów).

Porozmawiajmy o szkoleniu, które mogę przygotować dla Ciebie i Twoich pracowników. Pomogę Ci dokładnie określić, czego potrzebujecie w tym momencie i przygotuję szkolenie, które pomoże Wam zrobić pierwszy krok we właściwym kierunku.

➡ Zapraszam Cię również na indywidualne konsultacje. Jeżeli potrzebujesz osobistego wsparcia, napisz do mnie i uzgodnimy wszystkie szczegóły.

Masz pytania? Po prostu napisz do mnie: patryk@architekturasukcesu.pl