Potrzebujesz szkolenia, które będzie inne od wszystkich?

Masz już dość szkoleń, które niewiele wnoszą do Twojego życia? Chcesz zdobyć wartościową wiedzę i w końcu naprawdę coś zmienić? Mam dla Ciebie konkretną propozycję.

Kim jestem?

Nazywam się Patryk Wójcik i jestem psychologiem.

Jestem autorem dwóch książek: „Jak pracować zdalnie i nie zwariować” oraz „To się nie uda. 10 błędów, które zniszczą każdy związek”.

Wierzę, że każdy może dokonać w życiu zmiany, jeżeli będzie miał wiedzę, jak wykonać ten pierwszy krok oraz będzie miał wystarczająco dużo cierpliwości, aby wytrwać.

Od lat inspiruję się dokonaniami psychologów, którzy pomagają w zmianie polskiego biznesu. Podziwiam wiedzę i dokonania Miłosza Brzezińskiego, Jacka Santorskiego, Mateusza Grzesiaka, Jacka Walkiewicza, czy Sebastiana Kotowa. Jednak sam jestem z innego pokolenia i na wiele spraw patrzę w inny sposób.

Możliwe, że Ty również potrzebujesz poszerzyć swoją
perspektywę? 

Misja i wizja Patryka Wójcika

Mój cel i moja misja

W życiu kieruje się misją, która ma mnie doprowadzić do osiągnięcia wyznaczonego celu. Uważam, że każdy powinien mieć jasno wyznaczony kierunek, do którego zmierza, bo w innym przypadku łatwo jest zabłądzić lub kręcić się w kółko.  

Mój Cel: Zostać najbardziej rozpoznawalnym psychologiem nowego pokolenia pracującym w biznesie.

Moja Misja: Pomagam ludziom w dokonywaniu trwałych zmian, których potrzebują, aby ich życie było bardziej satysfakcjonujące. Wierzę, że kluczem do szczęścia jest zachowanie harmonii we wszystkich kluczowych obszarach swojego życia (głębokie relacje z innymi, rozwój kariery zawodowej, spełnianie własnych marzeń).

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Oferta edukacyjna dostępna online (zdalnie)

webinary Patryk Wójcik psycholog

Webinary

Webinary przypominają wystąpienia publiczne albo klasyczne wykłady. Jedyną różnicą jest tu forma spotkania, które odbywa się online za pośrednictwem profesjonalnej i niezawodnej platformy. Na webinarach omawiam konkretny temat, który jest dopasowany do uczestników (odpowiednie przykłady, teorie psychologiczne, przydatne zagadnienia i ciekawostki).

Szkolenia online

Szkolenia online to bardziej rozbudowany produkt edukacyjny. Składa się z nagranych materiałów z dodatkowymi ćwiczeniami (jak w kursie online), ale dodatkowo podczas szkoleń online kontaktuję się osobiście z uczestnikami. W ramach szkoleń online organizuję dodatkowe webinary, sesję pytań i odpowiedzi (Q&A) oraz pracę na żywo nad ćwiczeniami w grupach (wykorzystując narzędzia online).

Edukacja online - Patryk Wójcik

Kursy online

Najprostszy z dostępnych materiałów edukacyjnych. Składa się z nagranych materiałów z materiałami do samodzielnego wykonania (ćwiczenia). Kursy online projektuję w taki sposób, aby były jak najbardziej praktyczne, czyli wiedzę w nich zdobytą od razu można zastosować w życiu codziennym.

Programy edukacyjne online

Programy edukacyjne składają się najczęściej z cyklu szkoleń online, które mają ściśle określony cel. Mogą być zaprojektowane wyłącznie w modelu zdalnym (wszystkie sesje online) albo w modelu mieszanym (połączenie spotkań na żywo w firmie i spotkań online). Przeznaczone są głównie dla firm, które planują rozwój swoich pracowników w perspektywie długoterminowej.

Oferta edukacyjna dostępna offline (u klienta)

Patryk Wójcik prelegent konferencyjny

Prelekcje konferencyjne

Na konferencjach mówię głównie o pracy zdalnej, modelu hybrydowym i psychologii wykorzystywanej w praktyczny sposób w biznesie (marketing, sprzedaż, zarządzanie, motywacja). Chętnie mówię również o zaufaniu jako walucie XXI wieku i komunikacji, która w ostatnich latach ulega ogromnym zmianom.

Mowy motywacyjne Patryk Wójcik

Mowy motywacyjne

Potrafię w ciekawy i zaskakujący sposób mówić o rzeczach, które są moją pasją i nadają sens mojemu życiu. W swoich wystąpieniach łączę wiedzę z psychologii oraz przykłady z różnych firm i branż, co ma zainspirować publiczność do znalezienia kreatywnych rozwiązań ich własnych problemów biznesowych.

Szkolenia stacjonarne

To już jedna z ostatnich okazji, aby zaprosić mnie na szkolenie stacjonarne. Pracuję nad przejściem w całości na zdalny model pracy z klientami. W swoich szkoleniach łączę wiedzę z różnych dziedzin, którą przeplatam ciekawymi przykładami z własnego doświadczenia oraz badań psychologicznych.

Wykłady Uniwersyteckie

Prowadzę zajęcia na Uniwersytecie SWPS, a także byłem odpowiedzialny za marketing jednego z projektów Politechniki Gdańskiej, który łączył świat nauki z biznesem. Dobrze znam realia uczelni wyższych i dlatego swoje wykłady opieram przede wszystkim na praktyce, co jest zawsze doceniane przez studentów.

Doradztwo (konsultacje z psychologiem)

Doradztwo biznesowe dla firm

Doradztwo dla firm

Chętnie pomogę Ci dokonać zmiany w firmie. Podczas konsultacji biznesowych korzystam z całej swojej wiedzy psychologicznej, marketingowej, sprzedażowej oraz zarządzaniu i komunikacji. Pomogę Ci dokonać transformacji, której celem będzie przejście Twojej firmy na model pracy zdalnej.

Doradztwo indywidualne

Udzielam również konsultacji jeden na jeden. Wyróżnia mnie wiedza na temat budowania trwałych i szczęśliwych relacji (napisałem o tym książkę). Pomagam w dokonywaniu trwałej i skutecznej zmiany, która zawsze zaczyna się od wykonania pierwszego kroku we właściwym kierunku (cel).

Masz pytania? Napisz

Potrzebujesz więcej informacji na temat mojej oferty edukacyjnej? Napisz do mnie, a ja spróbuję Ci pomóc w wyborze najlepszego szkolenia.

Patryk Wójcik - psycholog

730 469 276

patryk@architekturasukcesu.pl