dzień dobry, nazywam się Patryk Wójcik

Jestem psychologiem, konsultantem biznesowym, szkoleniowcem i specjalistą w edukacji online.

Nie jesteś pewien, czy będę potrafił Ci pomóc? Nie ma problemu, porozmawiajmy o tym podczas bezpłatnej konsultacji, a ja spróbuję Ci podpowiedzieć najlepsze rozwiązanie.

 

KONSULTACJA DLA FIRM

Sprawdź, czy będę mógł Ci pomóc w temacie związanym z Twoją firmą.

KONSULTACJA DLA CIEBIE

Sprawdź, czy będę mógł Ci pomóc w tematach osobistych.

KONSULTACJA BIZNESOWA (dla firm) 

Zapraszam Cię na bezpłatną konsultację telefoniczną w temacie związanym z Twoją firmą. Konsultacja potrwa do 30 minut.

Wystarczy wypełnić poniższy formularz. Następnie napiszę do Ciebie maila (zazwyczaj odpowiadam do 24 godzin od wypełnienia formularza) i ustalimy dogodny termin na rozmowę.

Zobacz z jakimi pytaniami, zwracają się do mnie najczęściej  firmy.

Czy prowadzę jedynie szkolenia i wykłady online?

Obecnie głównie prowadzę szkolenia i kursy online, ale są przypadki, kiedy łączę edukację online z tradycyjnymi metodami. Możemy o tym porozmawiać.

Czy wiedza psychologiczna przyda się moim pracownikom?

Psychologia wspiera rozwój biznesu. Pomaga zachować well-being pracownikom (dbanie o higienę psychiczną pracowników jest ważne), wspiera komunikację w zespołach oraz dba o właściwą motywację. Chętnie doradzę, jak może na tym skorzystać Twoja firma. 

Czy wiedza psychologiczna pomaga w pracy zdalnej?

Psychologia pomaga nam zachować właściwą równowagę między pracą, a życiem osobistym, co w modelu pracy zdalnej jest bardzo trudne. Jeżeli chcesz podejść do tematu pracy zdalnej w racjonalny sposób, chętnie podpowiem jak to zrobić.

Jaki rodzaj edukacji będzie najlepszy dla moich pracowników?

Prowadzę szkolenia online, wykłady (mowy motywacyjne) online i przygotowuję kursy. Mogę podpowiedzieć, jaki produkt edukacyjny będzie najlepszy dla Twojej firmy (potrzeby pracowników, budżet, zakres tematyczny). 

Czy przygotowuję szkolenia dedykowane (szyte na miarę)?

Tak, przygotowuję dedykowane szkolenia online, które mają odpowiedzieć na potrzeby konkretnej firmy. Jednak nie zawsze trzeba robić to od zera i chętnie podpowiem, jak zoptymalizować koszt takiej dedykowanej edukacji.

KONSULTACJA BIZNESOWA

15 + 11 =

KONSULTACJA OSOBISTA (indywidualna) 

Zapraszam Cię na bezpłatną konsultację telefoniczną w temacie związanym ze sferą osobistą. Konsultacja potrwa do 30 minut.

Wystarczy wypełnić poniższy formularz. Następnie napiszę do Ciebie maila (zazwyczaj odpowiadam do 24 godzin od wypełnienia formularza) i ustalimy dogodny termin na rozmowę.

Zobacz z jakimi pytaniami, zwracają się do mnie klienci indywidualni, którzy potrzebują osobisego wsparcia.

Jakie usługi kieruje do klientów indywidualnych?

Najczęściej z klientami indywidualnymi pracuję podczas spotkań 1 na 1. Są to wyłącznie spotkania online.

Czy można zgłaszać się w tematach, które poruszam w swoich książkach?

Pierwszą książkę napisałem na temat budowania trwałych i szczęśliwych relacji osobistych. Drugą książkę napisałem o psychologicznych aspektach pracy zdalnej. Można zgłaszać się do mnie po pomoc w tych tematach.

Czy prowadzę terapię online?

Jestem psychologiem, ale nie jestem terapeutą. Nie prowadzę terapii. Zapraszam jedynie na konsultacje psychologiczne.

Czy prowadzę terapię dla par?

Nie jestem terapeutą. Zajmuję się tematem budowania relacji jako psycholog. Prowadzę konsultacje psychologiczne dla par.

W jakiej formie można ze mną pracować indywidualnie?

Najczęściej prowadzę konsultacje indywidualne online za pomocą narzędzi: Google Meet, Skype lub Messenger. Prowadzę też konsultacje telefoniczne oraz mailowe.

KONSULTACJA OSOBISTA

13 + 10 =

Darmowa wiedza PSYCHOLOGICZNA na najwyższym poziomie

Do produkcji wszystkich moich materiałów edukacyjnych, wykorzystuję wiedzę i doświadczenie z różnych dziedzin związanych z psychologią, zdrowiem, sportem i biznesem.

Wierzę w siłę wiedzy potwierdzonej naukowo, dlatego czerpię inspirację z badań. Uczę, jak wykorzystywać najnowsze zdobycze nauki w życiu codziennym i biznesie, ponieważ wiem, że siła psychiki jest kluczem do każdego sukcesu.

Na moim blogu znajdziesz ponad 400 artykułów na temat praktycznego wykorzystania psychologii w życiu codziennym i biznesie. Zacznij już dziś pracować nad swoim rozwojem mentalnym.

Architektura Sukcesu to firma doradczo-szkoleniowa ONLINE

Jestem psychologiem i zajmuję się efektywną edukacją online. Moją firmę zaprojektowałem w taki sposób, aby wiedzę psychologiczną dostarczać skutecznie i w najbardziej przystępnej formie. Chętnie nauczę Cię, jak zacząć wykorzystywać wiedzę psychologiczną w życiu codziennym i biznesie.

Dlaczego prowadzę firmę doradczo-szkoleniową online?

Rok 2020 skłonił mnie do przemodelowania mojego biznesu. Napisałem książkę „Jak pracować zdalnie i nie zwariować”, w której opisałem swoją wiedzę i doświadczenie związane z psychologicznymi aspektami pracy w modelu zdalnym. To był idealny moment, aby zmienić swój sposób działania i przejść wyłącznie na zdalną pracę z klientami (edukacja online).

Dlaczego Architektura Sukcesu?

Wierzę w siłę projektowania własnego życia. Wiedza psychologiczna pozwoliła mi lepiej zrozumieć, dlaczego niektórzy potrafią planować i realizować swoje plany, a innym brakuje motywacji i cierpliwości w systematycznym dążeniu do celu. Tą wiedzą dzielę się z moimi klientami. 

Jaka jest oferta Architektury Sukcesu?

Jako psycholog prowadzę warsztaty, wykłady i szkolenia online. Dodatkowo występuję publicznie na konferencjach i wygłaszam mowy motywacyjne (obecnie wyłącznie online). Prowadzę również konsultacje psychologiczne (tematyka osobista i biznesowa). Projektuję również kursy online na indywidualne zamówienie (głównie dla firm).

Jaka jest misja Architektury Sukcesu?

Planując zmianę sposobu działania firmy, przyświecała mi prosta misja: chcę uczyć online, jak wykorzystywać wiedzę psychologiczną w życiu codziennym i biznesie. Moją ofertę kieruję głównie do firm, które są świadome potrzeb swoich pracowników i chcą im zapewnić wsparcie mentalne (psychologiczne). Projektuję też materiały edukacyjne dla klientów indywidualnych.

Patryk Wójcik i Architektura Sukcesu?

Sam projektuję wiele materiałów edukacyjnych. Jednak bardzo często do współpracy zapraszam ekspertów ze świata psychologii, zdrowia, sportu i biznesu. Wierzę w przekazywanie wiedzy, która dotyczy wielu sfer naszego życia, dlatego do współpracy zapraszam osoby, które mogą pokazać szerszy kontekst omawianych tematów.

Share This