SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Chcesz się ze mną skontaktować?

Najlepiej po prostu napisz do mnie maila na adres: patryk@architekturasukcesu.pl

Możesz do mnie napisać również na Facebooku. TU znajdziesz adres do mojego prywatnego profilu.

Na blogu Architektura Sukcesu przeczytasz o psychologii, rozwoju osobistym, budowaniu trwałych i szczęśliwych związków, stresie i sposobach na radzenie sobie z nim, metodach pracy nad własną psychiką, ciekawostkach naukowych związanych z psychiką i mózgiem. Jeżeli jesteś osobą ciekawą świata, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Czytając moje artykuły lepiej zrozumiesz siebie i otaczających Cię ludzi.

Pracuję również jako konsultant biznesowy i pomagam małym lokalnym firmom w zdobywaniu nowych klientów dzięki odpowiedniej promocji.

Specjalizuje się w działaniach na Facebooku. Prowadzę strony firmowe (fanpage) oraz tworzę kampanie reklamowe. Pomagam w przygotowaniu skutecznej reklamy w Google (Google Ads). A także przygotowuję lokalne akcje promocyjne z wykorzystaniem tradycyjnych narzędzi marketingowych.

Obecnie wszystkie swoje działania biznesowe przeniosłem na bloga Promuj Lokalny Biznes. Jeżeli prowadzisz małą firmę lokalną, to na pewno znajdziesz tam dla siebie wiele przydatnych informacji.

Dane firmowe:

Architektura Sukcesu Patryk Wójcik, Międzylesie, ul. Lipowa, nr 1, 14-100 Ostróda, NIP: 7412050749, REGON:362985857. CEIDG

Zachęcam Cię również do sprawdzenia Polityki prywatności, która obowiązuje na moim blogu.