Zaufaj inspiracji. Mierz wysoko i działaj! To chyba najlepsze określenie na to, dlaczego wczorajszy wpis o odnajdywaniu pasji odniósł taki sukces. W tamtym wpisie podzieliliśmy się z Wami własnymi przemyśleniami na temat tego problemu.

Bardzo się cieszymy z takiego ciepłego przyjęcia wpisu gościnnego mojej żony Basi. Dziękujemy za wszystkie miłe słowa i maile, które otrzymaliśmy po opublikowaniu tego wpisu. To bardzo motywujące do dalszej pracy, która mam nadzieje, będzie inspirować Was do dalszego wzrostu. Dziękujemy też Ariadnie za podcast z Sigrun, który to wszystko zaczął.

Mamy dla Was specjalną niespodziankę. Z uwagi na to, że wystąpienie Sigrun na konferencji TEDx było dla nas kolejną dawką pozytywnych emocji, postanowiliśmy przygotować wersję tego wystąpienia z polskimi napisami.

Wiem, że nie wszyscy z Was lubią oglądać tego typu inspirujące mowy po angielsku. Sam należę do osób, które wolą sobie włączyć napisy. Dlatego poprosiłem Basię o przygotowanie napisów specjalnie dla Was.

Basia w ostatnim czasie próbuje rozkręcić swój biznes w oparciu o tłumaczenia z języka angielskiego, dlatego miałem dużo szczęścia, że udało jej się to zrobić jeszcze dziś.

Nie przedłużając, zapraszam wszystkich na dużą dawkę pozytywnej energii: