Jeżeli zastanawiasz się, jak zdobyć faceta, to muszę Cię rozczarować. To bardzo proste. Jednak, jeżeli chcesz, zdobyć wyjątkowego mężczyznę, będziesz musiała się trochę bardziej postarać. Te 4 sposoby, pozwolą Ci nie tylko zdobyć faceta, ale także poprawić jakość swojego życia. Musisz je poznać już dziś.

Czy dobrze się czujesz w swoim ciele?

Atrakcyjna kobieta, to świadoma kobieta. Świadoma swoich wad i zalet. Świadoma swojego ciała. Jeżeli dobrze czujesz się w swoim ciele i uważasz, że jesteś atrakcyjna, każdy mężczyzna to zauważy.

Jeżeli jednak, czujesz się źle z własnym ciąłem, trudno Ci będzie zdobyć faceta. Skup się więc na tym, jak poprawić własne odczucia, związane z własnym wyglądem. Czasami drobna zmiana, wpływa na obraz, który mamy w głowie na swój własny temat.

Istnieje wiele sposobów na pracę z ciałem. Pierwsze, które przychodzą Ci do głowy, to na pewno ćwiczenia fizyczne. Mogą one poprawić Twoją figurę. Później pomyślisz o zabiegach upiększających, które poprawią wygląd Twojej skóry, włosów i paznokci. Jednak to nie wszystko.

Praca nad ciałem może być o wiele ciekawsza. Na nasze ciało, fantastycznie wpływ taniec. Pozwala nam pokonywać, nasze słabości i lęki. Taniec dodaje nam odwagi i pewności siebie. Warto również zainteresować się jogą. Wpłynie ona, na nasz wewnętrzny spokój. Nauczy nas wyciszenia. Możesz również spróbować medytacji, która może korzystnie wpłynąć na świadomość własnego ciała.

Pamiętaj jednak, że nie wszystko musisz zrobić od razu. Nie ma nic gorszego, jak wypalić się już na starcie. Zacznij spokojnie i z umiarem. Zamiast wielogodzinnych wizyt na siłowni, może lepiej wybrać się na basen? Pływanie fantastycznie wpływa na nasze ciało i umysł. Dodatkowo, jeżeli nauczymy się pływać w odpowiedni sposób, możemy połączyć tą aktywność, ze specyficzną formą medytacji.

Jeżeli zastanawiasz się jak zdobyć faceta, to powinnaś zacząć właśnie od poznawania własnego ciała. Kiedy Twoja świadomość wzrośnie, będziesz czuła się dużo bardziej atrakcyjna. A dzięki temu, Twoja pewność siebie w kontakcie z mężczyznami będzie dużo większa. Będziesz czuła się swobodnie i będzie to można wyczuć z daleka.

Czy potrafisz być szczęśliwa, żyjąc sama ze sobą?

Jeżeli chcesz zdobyć faceta, musisz się nauczyć żyć sama ze sobą. Zastanów się nad tym chwilę. Czy potrafisz być szczęśliwa we własnym towarzystwie? Czy potrafisz spędzać czas, sama ze sobą? Jeżeli nie potrafisz, to zastanów się, dlaczego ktoś inny, miałby ochotę spędzać z Tobą czas.

To właśnie od nauki życia w samotności, zaczyna się Twój rozwój. Kiedy nie dopuszczasz do siebie myśli, że możesz być sama, skaczesz ze związku na związek. Nigdy nie dajesz sobie czasu na to, aby pobyć w samotności. Podejmujesz wtedy wiele decyzji zbyt pochopnie.

To właśnie umiejętność życia w pojedynkę, jest dla wielu prawdziwych mężczyzn bardzo atrakcyjna. Kobiety, które potrafią o siebie zadbać i mają ciekawe życie, mogą dużo więcej wymagać od swoich partnerów.

Jeżeli chcesz zdobyć faceta, który będzie trzymał odpowiedni poziom, powinnaś zadbać o swoją samodzielność. Na pewno, z wielu książek lub filmów wiesz, że bezbronne kobiety, przyciągają do siebie niewłaściwych mężczyzn. Nie chcesz popełnić tego błędu, prawda?

Chcesz go poznać naprawdę, czy wolisz go sobie wyobrażać?

Wiele kobiet, zamiast poznawać swojego partnera, woli tworzyć jego idealny obraz w swojej wyobraźni. To w dłuższej relacji bardzo frustrujące. Mężczyzna czuje się mało atrakcyjny, bo nie zwracasz uwagi na to, kim jest naprawdę.

Jeżeli chcesz zdobyć faceta, który będzie z Tobą szczery, musisz stworzyć warunki do tego, aby mógł się przed Tobą otworzyć. Rozmawiaj z nim na wiele tematów. Poruszaj tematy trudne i poznaj jego zdanie. Możesz się z nim nie zgadzać, ale lepiej, jeżeli od początku, oboje będziecie o tym wiedzieć.

Nie ma nic gorszego w życiu faceta, niż walka z wyidealizowanym obrazem siebie, w oczach swojej wybranki. Staraj się poznać swojego faceta w różnych sytuacjach. Daj mu się wykazać. A w momencie, kiedy zawiedzie, staraj się go wspierać.

Możesz zdobyć faceta na wiele różnych sposobów, ale stracisz go bardzo szybko, jeżeli nie zbudujesz z nim głębokiej relacji. Taka głęboka relacja opiera się na zaufaniu i ciekawości. Jeżeli pozwolisz mu być przy Tobie szczerym, to będziesz miała szansę, na zbudowanie z nim szczęśliwego związku. Pamiętaj też, aby każdego dnia, dbać o rozbudzanie tej ciekawości.

Czy mówisz mu otwarcie o swoich zasadach i wartościach?

Kiedy chcesz zdobyć faceta, oszukujesz się, że o niektórych rzeczach lepiej mu od razu nie mówić. Tak powstają później sprzeczki i związek się rozpada. Jeżeli nie jesteś od początku szczera, to trudno będzie Ci zbudować trwały związek.

Mężczyźni lubią silne kobiety, które otwarcie mówią o swoich zasadach i przekonaniach. Może nawet nie wiesz, ale często obserwujesz to na co dzień. Wiele znanych kobiet, mówi otwarcie o zasadach, które są dla nich święte. Mężczyźni to uwielbiają, bo wiedzą, że takiej kobiecie można zaufać. A jej siłę i upór można podziwiać.

Jeżeli chcesz zdobyć faceta, wykorzystując do tego kilka prostych sztuczek, to muszę Cię rozczarować. Takie sztuczki, są skuteczne na krótką metę. Lub mówiąc inaczej, są skuteczne w przypadku przelotnych znajomości.

Kiedy chcesz zdobyć mężczyznę z krwi i kości, musisz być silną kobietą. Prawdziwej kobiecej siły, nie da się ukryć. Widać ją na każdym kroku i w każdym działaniu. Jeżeli chcesz być silną kobietą, naucz się żyć sama ze sobą. Bądź też świadoma swojego ciała. Pracuj nad nim i odkrywaj je stale na nowo.

Silne kobiety, trzymają się swoich zasad. Są szczere i zawsze mówią otwarcie to co myślą. Boisz się, że go stracisz, albo że go urazisz? Widocznie nie był Ciebie wart!

Jeżeli chcesz być atrakcyjną kobietą i chcesz zdobyć atrakcyjnego faceta, musisz zacząć pracować nad sobą. Dzięki pracy nad sobą, nauczysz się dzielić szczęściem z innymi. Nauczysz się obdarzać innych zaufaniem, bo będziesz miała zaufanie do samej siebie.

Jeżeli chcesz zdobyć faceta, odpowiedź sobie szczerze na te 4 wyjątkowe pytania. Jeżeli będziesz szczera, Twoje odpowiedzi mogą Cię zaskoczyć. Może nawet zdasz sobie sprawę z kilku błędów, które popełniłaś gdzieś po drodze. To już jest za Tobą, czas ruszyć dalej. Jeżeli odpowiesz sobie na te 4 pytania, będziesz atrakcyjniejszą kobietą.

Pozdrawiam,

Patryk Wójcik – psycholog.


Jeżeli chcesz zadbać o swój związek, przeczytaj koniecznie jeden z tych artykułów:

3 sygnały po których poznasz, że Twój związek nie przetrwa.

Co zrobić, gdy gaśnie namiętność w Twoim związku?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here