Jeżeli zastanawiasz się, czy kurs ABC PSYCHOLOGII SPORTU spełni Twoje oczekiwania, zobacz jak nasz kurs wygląda w środku. Pojawiło się już kilka pytań, na które chętnie odpowiemy. Pokażemy Ci dokładnie, czego możesz się spodziewać po naszym kursie.

Jak wygląda kurs ABC PSYCHOLOGII SPORTU?

Pracowaliśmy nad nim naprawdę długo. Jest to pierwszy tego typu kurs, który jest obecny na naszym rynku. Kurs ABC PSYCHOLOGII SPORTU to fundamenty, które każdy sportowiec powinien znać.

Jednak po premierze naszego kursu, zaczęliśmy otrzymywać kilka powtarzających się pytań. W tym artykule postaram się na nie odpowiedzieć.

Czy kurs ABC PSYCHOLOGII SPORTU to wyłącznie nagranie wideo?

Zdecydowanie NIE.

Nasz kurs składa się z dwóch części. Pierwsza to teoria. To właśnie w pierwszej części możesz obejrzeć wideo z krótką prezentacją tematu danej lekcji. Jednak nasz kurs nie składa się wyłącznie z materiałów wideo.

Zobacz dokładnie jak to wygląda:

ABC PSYCHOLOGII SPORTU - teoria

Nasz kurs to nie tylko teoria. Nie jest to również nagrany na wideo wykład. Kurs ABC PSYCHOLOGII SPORTU to wiedza praktyczna. Druga część naszego kursu to specjalnie przygotowane ćwiczenia do samodzielnego wykonania. Ćwiczenia te dołączamy do każdej lekcji.

To właśnie dzięki ćwiczeniom praktycznym, masz szansę rozwinąć swoje umiejętności. Samo słuchanie teorii nie wystarczy. Kurs został podzielone w taki sposób, aby każde ćwiczenie dotyczyło innego zagadnienia teoretycznego. Dzięki temu ćwiczenia nie są długie, ale dostarczają konkretnej wiedzy na dany temat.

Jak wyglądają ćwiczenia do samodzielnego wykonania?

Do kursu ABC PSYCHOLOGII SPORTU stworzyliśmy kilka unikalnych ćwiczeń. Każde z nich pokazuje inną umiejętność psychologiczną, na którą powinien zwracać szczególną uwagę każdy sportowiec.

Oto kilka przykładów wydrukowanych ćwiczeń:

ABC PSYCHOLOGII SPORTU - ćwiczenie 1


ABC PSYCHOLOGII SPORTU - ćwiczenie 2

Jak mogę utrwalać swoją wiedzę, czy dostanę jakieś materiały dodatkowe?

Ćwiczenia dołączone do kursu ABC PSYCHOLOGII SPORTU możesz wykonywać wielokrotnie. Wszystkie niezbędne pliki będziesz mógł pobrać na swój komputer i wykorzystywać w dowolnym czasie.

Dodatkowo, do każdej lekcji otrzymasz zapis zagadnień teoretycznych. Dzięki temu będziesz mógł wrócić do danego tematu, kiedy pojawi się u Ciebie taka potrzeba. Możesz również dzięki tym notatkom teoretycznym, w jeszcze lepszy sposób wykonywać ćwiczenia praktyczne.

Wiedza zawartą w tych materiałach, ciężko byłoby znaleźć jedynie w książkach. Podczas tworzenia kursu ABC PSYCHOLOGII SPORTU bazowaliśmy na wieloletnich doświadczeniach pracy ze sportowcami. To właśnie dzięki tak dużemu doświadczeniu w pracy z czołowymi zawodnikami, mogliśmy tak stworzyć kompleksowy kurs.

Jednak sama teoria to nie wszystko. Największą siłą kursu ABC PSYCHOLOGII SPORTU jest strona praktyczna. Zadania do samodzielnego wykonania to najlepszy i najszybszy sposób na rozwój. Również przygotowanie tych zadań było oparte na doświadczeniu pracy ze sportowcami.

Czy korzystanie z kursu ABC PSYCHOLOGII SPORTU jest łatwe?

Po premierze naszego kursu pojawiło się wiele pytań na temat obsługi technicznej kursu. Zakup kursu, a także włączenie każdej z poszczególnych lekcji jest bardzo proste. Jestem pewien, że poradzi sobie z tym każdy.

Najlepiej jednak, zobaczyć to na własne oczy. Oto zdjęcie, które przedstawia w jaki sposób można włączyć jedną z lekcji kursu ABC PSYCHOLOGII SPORTU.

ABC PSYCHOLOGII SPORTU - obsługa

Jak widać, obsługa kursu jest bardzo prosta. Wystarczy wybrać interesującą nas lekcję i od razu przechodzimy do części teoretycznej. W tej części słuchamy krótkiego wstępu w formie prezentacji.

Po zapoznaniu się z częścią teoretyczną, wystarczy pobrać (niebieski guzik pod filmem) ćwiczenia do samodzielnego wykonania. Już po chwili, możemy przejść do części praktycznej kursu.

Co ważne, wszystkie materiały możemy pobrać i korzystać z nich w dowolnym momencie.

Jedno ćwiczenie możemy wykonywać wielokrotnie, co może pomóc nam w jeszcze lepszym zrozumieniu danego tematu. Obsługa kursy ABC PSYCHOLOGII SPORTU jest naprawdę łatwa.

Czy warto kupić kurs ABC PSYCHOLOGII SPORTU?

Kurs ABC PSYCHOLOGII SPORTU to połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką. Jest to sprawdzona wiedza, ponieważ kurs został stworzony na bazie doświadczeń wynikających z pracy z najlepszymi zawodnikami.

Kurs możesz potraktować jak osobisty zestaw ćwiczeń, które nauczą Cię konkretnej umiejętności. Będą to głównie umiejętności, które związane są z sukcesem wielu mistrzów sportowych.

Jak wiesz, sport to nie tylko przygotowanie fizyczne i odpowiednia taktyka. Mistrzostwo sportowe to również silna psychika. Jeżeli chcesz zacząć nad nią pracować zapisz się na nasz kurs.

Możesz być pewien, że będzie to dla Ciebie spora dawka wartościowej wiedzy. A jeżeli sumiennie będziesz wykonywał przygotowane ćwiczenia, możesz wypracować w sobie umiejętności charakteryzujące mistrzów sportowych.


Chcesz kupić kurs ABC PSYCHOLOGII SPORTU w wyjątkowo atrakcyjnej cenie?

Wystarczy, że klikniesz TU lub na nazwę kursu poniżej.

ABC PSYCHOLOGII SPORTU


Pozdrawiam,

Patryk Wójcik.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here