Szaleńcem jest ten, który ciągle popełnia te same błędy, ale oczekuje innych rezultatów. Czy z czystym sumieniem możesz powiedzieć o sobie, że nie zdarza Ci się działać w taki właśnie sposób? Każda zmiana rozpoczyna się w momencie, kiedy zmieniasz swój sposób myślenia. Jednak aby zacząć myśleć w inny sposób, potrzebna jest Ci nowa wiedza. Sprawdź, który z tych artykułów pasuje najlepiej do Twojej obecnej sytuacji.

Prosta recepta jak stać się lepszym człowiekiem.

To artykuł o tym, jak odnaleźć właściwy balans między poświęcaniem czasu dla innych, a skupieniu się na własnych potrzebach. Bo kim tak naprawdę jest człowiek, który może powiedzieć o sobie, że jest dobry?

Możesz się zaskoczyć, ale taka osoba potrafi zadbać o siebie i robi to zawsze w pierwszej kolejności. Czy to samolubne? Zdecydowanie nie, ponieważ skupienie się wyłącznie na innych, na dłuższą metę przyniesie nam więcej strat niż pożytku.

Jest to lekki tekst, który dla wielu z nas będzie jak lustro. Pokaże nam sytuacje, w których sami popełniamy te błędu. Myślę, że ten tekst, pomoże Ci spojrzeć na swoje potrzeby w zupełnie inny sposób. Może nie warto już dłużej czekać na realizacje swoich marzeń?

5 sprawdzonych sposobów, na szczęście w związku.

Jeżeli Twój związek, potrzebuje zastrzyku pozytywnej energii, ten tekst jest właśnie dla Ciebie. Każdy z nas ma chwile słabości i zwątpienia, jednak istnieją sprawdzone sposoby, jak można sobie z takimi chwilami poradzić.

Tekst skupia się na najważniejszych aspektach budowania wyjątkowego związku. Podkreśla znaczenie bliskości fizycznej. Pokazuje, jak wielką siłę mają słowa, których używamy na co dzień. Uświadamia nam, że emocje potrafią zupełnie zmienić obraz naszego otoczenia.

Jest to również tekst, w którym znajdziesz konkretne przykłady na spędzanie wspólnego czasu, aby dawał Wam jeszcze większą satysfakcję. Budowanie związku potrzebuje czasu i cierpliwości. Czy w świecie, w którym brakuje nam czasu praktycznie na wszystko, możemy znaleźć go wystarczająco, aby zadbać o swój związek? Można się tego nauczyć. Dlatego przeczytaj ten tekst, jeżeli chcesz, aby Twój związek był szczęśliwszy.

3 książki psychologiczne, które odmieniły moje życie.

Jeżeli szukasz inspiracji do zmiany, możesz ją znaleźć w książkach. Są takie książki, które mogą odmienić nasze podejście do życia. Moim zdaniem trafiamy na takie książki zawsze we właściwym momencie. Musisz sobie tylko uświadomić, czego tak naprawdę szukasz.

W tym artykule dziele się książkami, które wpłynęły na moje życie. Każda z nich pojawiła się w zupełnie innym momencie mojego życia. Każda z nich uświadomiła mi, że na świat można spojrzeć zupełnie w inny sposób.

Są to książki psychologiczne, jednak tak naprawdę uczą nas patrzeć z szerszej perspektywy na otaczający nas świat. Pierwsza z nich pokazuje, jak dużą rolę w naszym życiu odgrywa przypadek, ale podkreśla również, jak ważna jest ciężka praca.

Kolejna książka pokazuje nasze małe grzeszki, które popełniamy każdego dnia. Jak dajemy się przekonać innym do czegoś, czego tak naprawdę nie potrzebujemy. Jest to książka o tym, jak wpływamy na siebie nawzajem.

Ostatnia książka opowiada o tym, jak nasze zmysły potrafią być zawodne. Kiedy ulegam własnym emocjom i zaczynam się z kimś kłócić, zapominam o wszystkim, czego się z niej dowiedziałem. Kiedy emocje opadają, widzę własne błędy jak na dłoni. Naprawdę warto ją przeczytać i być świadomym własnych słabości.

Wnioski?

Jeżeli ktoś by mnie zapytał, co wpłynęło na zmiany w moim życiu, bez trudu odpowiedziałbym, że czytanie. Książki zmieniły moje życie i zagościły w nim już na zawsze. Dużo czytam, ponieważ dzięki temu mogę patrzeć na świat z wielu różnych perspektyw.

Czytanie dodaje mi sił i pokazuje, że na wiele problemów inni ludzie znaleźli już rozwiązanie. Czytanie pozwala mi zwolnić. Skupiając się nad dobrą książką, uspokajam swoje myśli. To naprawdę dobry sposób na relaks.

Wybierz z tego tekstu książkę, która może wpłynąć na Twoje życie. Dostosuj ją do swojej obecnej sytuacji. Zastanów się czego potrzebujesz i zdaj się na swoją intuicję. Ciekawe do czego Cię to doprowadzi? Aby poszerzać własne horyzonty czytaj, bo to naprawdę przyjemne zajęcie.

Pozdrawiam,

Patryk Wójcik – psycholog pracujący w biznesie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here